XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
Strona główna » Aktualności

Aktualności

 • Idea kształcenia się przez całe życie - nowe odcinki

  Chcemy Wam przedstawić kolejne części naszego video-kursu. Najnowsze odcinki dotyczą idei kształcenia się przez całe życie, tzw. orientacji lifelong learning. Czego tak naprawdę dotyczy to nieco... czytaj więcej »

 • Polecamy nowe filmy o rynku pracy

  Na portalu, na podstronie „10 tysięcy PLN na miesiąc?”, zamieściliśmy kolejne materiały filmowe. Tym razem Waszej uwadze polecamy filmy traktujące o rynku pracy. Tematy, jakie poruszamy dotyczą... czytaj więcej »

 • Kolejne odcinki video-kursów

  Do obejrzenia są już kolejne odcinki video-kursu. Tym razem poruszamy tematykę równościowego traktowania i zatrudniania kobiet i mężczyzn. Kwestia ta budzi nadal wiele wątpliwości, bo co to tak... czytaj więcej »

 • Pierwsze odcinki video-kursu

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi odcinkami naszego video-kursu. Na początek przedstawiamy filmy dotyczące komunikacji interpersonalnej. Zaloguj się na podstronie „10 tysięcy... czytaj więcej »

 • Życzenia Boże Narodzenie

  Życzymy wszystkim naszym Współpracownikom, Doradcom, Ekspertom, a także obecnym i przyszłym Użytkownikom serwisu „Wirtualne Centrum Brokeringu Edukacyjnego”, aby nadchodzące Święta Bożego... czytaj więcej »


Wirtualne Centrum Brokeringu Edukacyjnego

identyfikacja unijna

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego